fbpx

Blog

Tipy na vedlejší příjem

Máme pro Vás pár tipů na vedlejší příjem, kterým se můžete věnovat ve volném čase a třeba sem vydělat nějakou tu korunu navíc. Samozřejmě možností je nespočet, nicméně také záleží na tom, jaké máte finanční možnosti, kolik tomu chcete investovat času apod.

V současné době je vedlejší příjem i něco, co Vám může dodat určitou finanční jistotu a tím se vyvarovat stresu.

1. Prodej použitých věcí
Určitě znáte nějaké portály, kde můžete koupit hromadu starožitností, pozůstalostí nebo věcí, kterých se zkrátka někdo potřebuje rychle zbavit. Co je pro jednoho odpad, pro druhého může být poklad.

Za pár korun můžete koupit třeba krabici starožitností, které lze jednoduše oprášit, očistit a prodat za vyšší cenu.

2. Správa sociálních sítí menším firmám / živnostníkům

Určitě kolem sebe máte někoho, kdo k sociálním sítím nemá úplně blízko. Ať už je to šikovný řemeslník, menší firma nebo lokální podnik. Pro správu sociálních sítí stačí uživatelská znalost sociálních sítí a trochu kreativity, abyste mohli vytvářet obsah – jako vhodný nástroj je třeba Canva, kde jednoduše můžete tvořit pohlednou grafiku a netřeba se hned hrnout do Photoshopu.

3. Domácí výrobky

Co třeba zkusit nějaké domácí výtvory, které následně můžete prodávat třeba na Etsy či Fleru? Mimo to, autorská tvorba v současné době zažívá boom, takže tu je určitá pravděpodobnost, že si od Vás někdo koupí Vaší podomácku vyrobenou svíčku či krém na ruce.

Zde jsme uvedli jen pár tipů, se kterými máme zkušenost. Samozřejmě se zde kreativitě meze nekladou, proto můžete přijít s něčím úplně jiným, co Vám ve výsledku bude také generovat vedlejší příjem.

Budeme rádi, když nám napíšete Vaší zkušenost.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Další články...